About the Journal
Журнал друкує матеріали ‑ статті, огляди, рецензії, присвячені актуальним питанням сучасного документознавства, архівознавства, бібліотекознавства та інформаційної діяльності.
Подані публікації авторів повинні репрезентувати системність викладу наукової думки, ґрунтовний аналіз розглядуваних проблем, новаторство та оригінальність запропонованих поглядів тематики наукового пошуку, аргументованість наведених дослідницьких положень, актуальність і практичне значення оформлених висновків і запропонованих рекомендацій.
До друку приймаються матеріали, що відповідають спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 27 – соціальні комунікації.
ISSN 2786-8915 (Online) Рік заснування -2022 Засновник- Донецький національний університет імені Василя Стуса.
Загальні положення редакційної політики
Редакційна колегія наукового видання Донецького національного університету імені Василя Стуса у своїй роботі керується нормами законодавства України у сфері освіти, наукової діяльності та інтелектуальної власності.
До публікації в науковому журналі приймаються статті проблемного, узагальнюючого, методичного характеру, які становлять собою оригінальні наукові дослідження, що раніше ніде не друкувались.
Статті приймаються українською або англійською мовами.
Обов’язковими етапами роботи редакційної колегії з опрацювання статей перед публікацією є:
– перевірка на предмет дотримання вимог до редакційного оформлення згідно з державними стандартами України (ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення»; ДСТУ ГОСТ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання»; ДСТУ 3582:2013 «Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила»;
– здійснення редколегією внутрішнього та зовнішнього рецензування статей відповідно до Наказу МОН України від 15 січня 2018 року № 32 «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України»);
– перевірка статей на плагіат (Статті 1, 5 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»; Стаття 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права»; п. 16 «Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника»).
Передаючи статтю до редакції, автор гарантує наявність у нього авторських прав на рукопис і дає згоду на публікацію тексту та метаданих статті (включаючи прізвище та ініціали автора, місце його роботи, електронну адресу для кореспонденції) у друкованій та електронній версіях журналу, що передбачає дотримання політики відкритого доступу згідно з умовами ліцензії AttributionNonCommercial-ShareAlike 4.0 International – можливість вільно читати, завантажувати, копіювати та поширювати зміст статті з навчальною та науковою метою із зазначенням авторства.